Abivia Podvod?

//Abivia Podvod?

Firma Abivia je specialistou na oddlužení a insolvenci. Pokud jste si tedy půjčili velké množství peněz a své půjčky nezvládali včas splácet, můžete jejích služeb určitě využít. Na oficiálních webových stránkách společností se dočtete, že firma poskytla oddlužení již téměř 8 000 klientům a dokázala se vypořádat s dluhy čítajícími až 6,3 miliardy korun. Ať už řešíte několik malých půjček, které nezvládáte splácet, nebo se přímo topíte ve velkých dluzích, můžete se na společnost Abivia obrátit.

Co to je oddlužení a osobní bankrot

Oddlužení neboli také osobní bankrot je legální řešení pro neschopnost splácet. Vše probíhá tak, že se nejprve prohlásí osobní bankrot, a pak vám firma pomůže se sjednocením závazků vůči věřitelům. Osobní bankrot vám musí povolit soud, ten také zastaví exekucí a vymáhání dlužných splátek.

Jestliže využijete služeb firmy Abivia, můžete svůj celkový dluh snížit až o 70 %. Jste navíc chráněni zákonnou ochranou dlužníka a není možné na vás v této době podat žalobu. Vaše závazky dále nenarůstají, váš majetek je chráněn a soud má možnost vám prominout nesplacené či nepřihlášené závazky.

Jak využít oddlužení u firmy Abivia

Jestliže chcete využít oddlužení u společnosti Abivia, neváhejte ji kontaktovat. Nejprve proběhne informativní schůzka, na které se dozvíte, jaký je konkrétní postup pro vaše oddlužení, dále dodáte firmě podrobnější informace k vašim závazkům a povolení na oddlužení. Dalším krokem je vypracování insolvenčního návrhu advokátem a následné zahájení insolvenčního řízení. Soud po prozkoumání všech podkladů vydá povolení oddlužení, proběhne jednání věřitelů a nakonec je oddlužení schváleno. Je stanoven splátkový kalendář a dojde ke zpeněžení majetkové podstaty.

Proč využít oddlužení

Důvodů proč využít oddlužení u firmy Abivia se nabízí hned několik. Specialisté vám zde vysvětlí všechny informace, které potřebujete ke svému oddlužení vědět. Jednatelem společnosti je JUDr. David Vozák, který patří mezi uznávané specialisty ve svém oboru a který bývá hostem i v televizních pořadech na toto téma. První nezávaznou konzultaci navíc máte zcela zdarma.

Abivia je společnost s několikaletými zkušenostmi a je seriózním partnerem pro každého, kdo se zajímá o oddlužení. Na náročnou situaci tak rozhodně nemusíte být sami. I když se nechcete třeba svěřit své rodině nebo přátelům s vašimi problémy, vyplatí se jít za odborníkem, který vás nebude odsuzovat, ale naopak vám pomůže a poradí, jak se takové situaci příště vyhnout. Úspěšnost u podaných žádostí na oddlužení je u firmy Abivia až 98 %. Ceny, které za služby společnosti zaplatíte, jsou velmi individuální – rozhodně nižší než dluhy, které byste jinak museli hradit svým věřitelům.

2016-12-07T23:44:26+00:00 Středa, 17.12.2014|Kategorie: Peníze|Tags: |

2 komentáře

 1. S manželem jsme si mysleli, že se společností Abivia vyřešíme naše finanční potíže, do kterých jsme se dostali ne úplně vlastní vinou. Bohužel, jsme museli spolupráci s touto firmou ukončit, protože jsou neskutečně drazí. Pokud chcete pomoci od této firmy od svých dluhů, nejprve se raději poohlédněte jinde, jde to totiž i za poloviční cenu, nebo dokonce ještě za nižší.. Nás by to vyšlo na neskutečných skoro 40 tisíc korun, což si člověk, který se dostane do finančních potíží opravdu nemůže dovolit. Přeji všem brzké vyřešení jakýchkoliv potíží Lenka

 2. Zdravím!

  Tuhle firmu nedoporučují. Zažádal jsem u nich pomoc s podáním návrhu k soudu . Složil jsem jistinu 7000kč . Veškeré osobní dokumenty jsem dal pí. Mrázkové z Třince okres Frýdek Místek. Bohužel z hodně vážných zdravotních důvodu musela být spolupráce na chvíli přerušena . Mezitím můj případ převzala paní z karviné a jak jsem byl schopen dořešit si u výše zmíněné firmy insolvenci kontaktoval jsem pracovníka firmy pí. Kubalovou ..
  Zjistil jsem , že moje papíry , osobní papíry se ztratily a nikdo o ničem nevěděl.
  Tak jsem si oběhal znovu papíry pro vypracování návrhu k soudu a odnesl paní Kubalove . Paní kubalová po mě pak chtěla ještě nějaké drobnosti doložit ktere byly obratem odeslané a byl domluvený předběžně termín podání návrhu k soudu.
  Jak se blížil termín tak se nic stále nedělo a začal jsem urgovat paní Kubalovou . Ta po mě chtěla nesmyslně papíry , které jsem už odesílal,ale pro pořádek jsem papíry odeslal znovu hned . pak o dva dny později chtěla zas další papíry po mě které jsem také již odesílal . Tak jsem jí odeslal znovu vše s důrazem na blížicí se termín kdy to má byt podáne na soudu .
  Samozřejmě že se nic nedělo , termín prošvihli , mezitím nám zablokovali účty u bank a hrozilo že si za tři dny přijedou exekutoři pro věci.
  Tak jsem volal na pobočku v Karviné , kde jsem si chtěl papíry vyzvednout ale paní mi je odmítala vydat a dělala vše proto , aby mi je ani nedala .Volal jsem na středisko a ti volali paní , že papíry mi musí vydat .
  Tak jsem si pro osobní dokumenty zajel do Karviné a vyzvedl jsem si je . Doma jsem papíry probíral a zjistil jsem, že papíry co po mě furt chtěli a přitom je měli tak tam jsou 2x-3x kopirované. a furt jim něco chybělo . Jak jsem si papíry vyzvedl tak jsem je odeslal k jednomu pánovi a ten to za noc vypracoval a dokonce mu nic ani nechybělo . vzal si jen 4 tisíce a návrh prošel . Na abivii jsem sepsal ještě reklamaci a žádost o vrácení zálohy za nevykonanou práci . bylo mi sděleno , že záloha plně pokryla náklady vypracovaní návrhu ,který byl připraven (nikdy mi nebyl ukazán vypracovaný návrh) společně s poskytnutýma službama:

  Takže když to shrnu takže poskytnuté služby byly :
  Emailová komunikace – komunikace, která je zdarma
  2x telefonická komunikace – paušaly platí firma a náklady jsou směšné
  2x osobní komunikace – bylo nás tam zrovna více co měla paní na vyřízení takže stejně by musela jet tam kde jsem předával osobní složku
  Nevypracování návrhu
  Ztráta osobní složky (velmi citlive osobní udaje )
  Neprofesionální komunikace..

  Takže pokud můžete , u firmy si neobjednávejte nic . co jsem pak zjistil tak ze 7 tiscíc by se stalo 20 tisíc o které by si firma řekla a to i víc . Jejích předražené služby sjednáte i jinde za levnějí a méně nervů

Leave A Comment