Finanční společnost BNP Paribas Personal Finance je poskytovatelem nebankovních půjček a úvěrů, v jejichž nabídce si vybere opravdu každý. Specializují se na celou škálu výhodných produktů – od půjček přes kreditní karty až po autoúvěry.

O finanční společnosti BNP Paribas Personal Finance

BNP Paribas Personal Finance je držitelem několika certifikátů a ocenění. V roce 2014 získala cenu podnikatelů – Bronzovou korunu díky produktu Autoúvěr Cetelem a o rok dříve se umístila na druhém místě jako nejlepší finanční instituce ve Zlatý měšec.

Jedná se o francouzskou banku, která se na našem trhu specializuje na účelové a neúčelové osobní půjčky, kreditní karty, klasické spotřebitelské úvěry, hypoteční úvěry a vybrané typy pojistných produktů.

V České republice do května roku 2015 působila jako společnost CETELEM ČR, a to již od roku 1996. Má tedy na našem trhu mnohaleté zkušenosti a řadu spokojených klientů. Společnost si klade za cíl být předním poskytovatelem nebankovních úvěrů na našem trhu, ačkoliv díky sloučení s BNP Paribas Personal se úvěry poskytují pod bankovní licencí.

BNP Paribas Personal Finance LOGO

Mezinárodní působnost ve více než 75 zemích

Celá skupina BNP Paribas Personal Finance funguje ve 28 zemí po celém světě. Je dceřinou společností skupiny BNP Paribas s působností ve více než 75 zemích, která se zaměřuje na poskytování kvalitních finančních služeb v Evropě i na dalších kontinentech, ačkoliv Evropa má na její působnosti majoritní podíl. Společnost zde zastává hned čtyři domácí trhy, konkrétně Belgii, Francii, Itálii a Lucembursko. Na rovinu můžeme říci, že společnost BNP Paribas Personal Finance patří ke špičce ve svém oboru a pokud se i vy rozhodnete využít jejích služeb, určitě neprohloupíte.

Své produkty zaměřuje na klienty bez rozdílu měsíčních příjmů a povolání. Je schopná vyjít vstříc lidem se trvalým zaměstnáním i těm, kteří podnikají. Když splníte podmínky pro získání konkrétní půjčky, nemusíte váhat o ni požádat. Tyto podmínky jsou díky bohaté nabídce úvěrů velmi flexibilní a pohodlně na ně dosáhne úplně každý.

Vybírejte z bohaté nabídky úvěrových produktů

Osobní půjčka se poskytuje na flexibilní výši finančních prostředků, s výhodným úročením a transparentními podmínkami splácení. Vše si pohodlně vyřídíte ze svého domova. Pokud ale máte zájem, můžete samozřejmě svou půjčku řešit i telefonicky nebo osobně na pobočce. Kromě nových půjček se vám zde nabízí možnost sjednání také konsolidace stávajících úvěrů. Tu využijete tehdy, když čerpáte více půjček zároveň u různých poskytovatelů a rádi byste je sjednotili.

Oblíbeným produktem je také kreditní karta, která je skvělou volbou na malé a pravidelné výdaje. S kreditní kartou získáte zajímavé odměny na své nákupy. Vyplatí se vám tehdy, pokud dlužnou částku zvládnete splatit včas a vyhnete se tak vysokým úrokům. Využití kreditní karty od tohoto poskytovatele je opravdu rozmanité.

S BNP Paribas Personal Finance můžete také výhodně nakupovat na splátky. Mnoho lidí tuto možnost vítá, protože si mohou koupit téměř cokoliv a to pak pohodlně splácet podle svých potřeb a aktuálních možností.

Osobní půjčka Cetelem

Osobní půjčka Cetelem se poskytuje s doložením i bez doložení účelu. V případě neúčelového čerpání získáte až 200 000 Kč na cokoliv. Účelová půjčka vám pak nabídne mnohem více, konkrétně až 1 000 000 Kč. Výhodný úrok zde začíná již na 6,9 %. Doba splatnosti půjčky činí až 96 měsíců a není vám účtován žádný poplatek za sjednání či vedení úvěru.

5/5 - (1 hlas)