Recenze CreditGo půjčky

Ať chceme nebo ne, žijeme v době, kdy si o půjčení jakékoli sumy peněz může říct téměř kdokoliv z nás. Žijeme v době půjčkové, kdy se bankovní i nebankovní instituce předhánějí v tom, která uloví nového klienta. Lákadel není málo – peníze můžete použít na cokoliv, máte je na účtě velmi rychle a půjčka nabízí nízký úrok. Taková je i půjčka CreditGo, kterou získáte na pár kliků. Pojďme se ale na tuto půjčku podívat blíže.

CHCI SI PŮJČIT >>

Jen pár kliků a peníze jsou vaše

CreditGo nabízí půjčku od 500 až po 10 000 Kč se splatností od 5 do 30 dnů. Jde tedy o rychlou finanční injekci, která se hodí před výplatou, při náhlé nehodě v domácnosti nebo v těžké životní situaci. Nevýhodu vidíme v tom, že při první půjčce si můžete půjčit maximálně 5 000 Kč. Při dalších půjčkách už můžete sáhnout po částce 10 000 Kč, stálí klienti pak dokonce 15 000 Kč. Přestože je nabízený úrok vyšší, u krátkodobých půjček je to zcela obvyklé. Podstatné je, že úrok i poplatky jsou transparentní a pro všechny klienty stejné. CreditGo nedělá rozdíly.

Prvním pozitivem, které půjčka od CreditGo přináší, je kompletní vyřízení online. No kdo by nechtěl vynechat celé martyrium s cestou do banky, dlouhým čekáním na vyvolání a následným papírováním? CreditGo je ideální pro všechny pracující zájemce, kteří opravdu nemají času nazbyt. K jejímu vyřízení vám stačí počítač s připojením k internetu.

Charakteristika půjčky CreditGo

 • Výše úvěru: 500 – 10 000 Kč, pro stálé klienty až 15 000 Kč
 • Splatnost: 5 – 30 dnů
 • Sjednání úvěru: snadno a rychle online
 • Transparentní úroky a poplatky

Co musíte splňovat, abyste dostali půjčku CreditGo?

 • Jste starší 18 let
 • Jste občanem ČR nebo cizincem s trvalým či přechodným pobytem
 • Máte vlastní bankovní účet nebo jste disponentem nějakého účtu

Půjčka od důvěryhodného poskytovatel

V nepřeberné nabídce půjček může být velmi složité se vyznat. To často vede k unáhlenému rozhodnutí a volbě nevýhodné či dokonce podvodné půjčky. Před uzavřením smlouvy si proto vždy ověřte informace o jejím poskytovateli. Půjčku CreditGo přináší společnost Emma’s credit s.r.o., která získala od České národní banky oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů, a provozuje tak legální činnost v souladu se zákony České republiky. Tato společnost nabízí nejrychlejší půjčky vůbec. Je si vědoma toho, že na každého z nás číhá množství nepředvídatelných situací a zkoušek. Jejím posláním je pomoci obyčejným lidem s finanční nejistotou.

Další, co oceňujeme, je transparentnost půjčky. Půjčka CreditGo v sobě neukrývá žádné skryté poplatky a kličky. Vše se dozvíte ještě před uzavřením smlouvy. Poplatky a úroky spojené se splácením půjčky jsou jasně uvedené již při prvním kroku online žádosti. Nikdo nic netají, nikdo vás do ničeho netlačí. Rozhodnutí je pouze na vás.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka CreditGo je tu pro všechny zájemce starší 18 let, kteří potřebují rychlou finanční injekci až do výše 15 000 Kč. Její výhodou je, že ji mohou využít také cizinci, pokud mají povolení k trvalému či přechodnému pobytu v ČR a pracovní smlouvu minimálně na dobu trvání úvěru. Celý proces vyřízení navíc probíhá online, takže se nemusíte zdržovat osobní návštěvou.

Do nepříznivé finanční situace se může dostat kdokoliv z nás. Příčin přitom může být několik, od nižší výplaty za minulý měsíc, přes nenadálé výdaje na rozbitý spotřebič v domácnosti až po zdravotní komplikace vás nebo někoho z rodiny. V takovém případě je rozumné důkladně promyslet, zda by pro vás krátkodobá rychlá online půjčka nemohla být tím pravým řešením.

Pokud využijete půjčku od CreditGo.cz, jediné, na co si musíte dát pozor, je včasné splácení. Pokud se vám náhodou stane, že nestihnete půjčku splatit včas, její zaplacení si můžete prodloužit až o dalších 30 dnů. V takovém případě ale nezapomeňte na to, že za prodloužení půjčky jsou počítány další poplatky. Lepší je tedy předem promyslet, zda je vaše finanční situace opravdu pouze dočasná, nebo bude pro vás lepší spolehnout se spíše na dlouhodobou nebankovní půjčku.

A jak celý proces probíhá?

Pokud hledáte rychlou půjčku do výplaty, kterou sjednáte online od prvního kliknutí až po podepsání smlouvy, právě jste ji našli. CreditGo půjčku vyřídíte následovně:

 1. Na domovské stránce www.creditgo.cz si nastavíte parametry vaší půjčky a potvrdíte kliknutím na tlačítko “získat”.
 2. Na základě vyplněných údajů se vám vygeneruje smlouva, kterou si důkladně přečtete, přiložíte kopie 2 dokladů totožnosti a odešlete. Tím se automaticky registrujete do systému.
 3. Po registraci obdržíte do své e-mailové schránky pokyny s dalším postupem.
 4. Nakonec musíte doložit své příjmy za poslední tři měsíce a dále už jen čekáte na schválení.

Celý proces doložení dokladů je trochu zdlouhavý a kazí tím výše uvedenou rychlost vyřízení. Pokud je ale na vaší straně vše v pořádku, proces schválení a připsání peněz na účet už probíhá standardní rychlostí.

Nejčastěji kladené dotazy

1. Kolik peněz si mohu s CreditGO půjčit?
První půjčka je omezena částkou 5 000 Kč, stálí klienti však mohou získat až 15 000 Kč.

2. Je možné prodloužit dobu splácení?
Ano, můžete si ji za poplatek prodloužit až o 30 dalších dnů.

3. Proč musím poslat 0,1 – 1 Kč na účet Emma’s credit s.r.o.?
Společnost si tak ověřuje, že jste skutečně majitelem účtu, který uvádíte v žádosti o půjčku. Pokud nemáte vlastní účet, musíte doložit dispoziční právo k účtu jiné osoby.

4. Kdy si mohu vzít další CreditGO půjčku?
Další půjčku si můžete vzít až ve chvíli, kdy tu předchozí zcela splatíte.

5. Mohu si půjčit, i když jsem cizinec?
Ano, musíte však mít povolení k trvalému nebo přechodnému pobytu v České republice a platnou pracovní smlouvu minimálně na dobu trvání úvěru.

Reprezentativní příklad opakované půjčky při řádném splacení

Celková výše spotřebitelského úvěru 12 000 Kč na 30 dní, úrok 355,07 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru 5034,93 Kč a RPSN 9025,84 %. Celková částka splatná spotřebitelem je 17 390 Kč. Poskytovatelem úvěru je Emma´s credit s.r.o.

Výhody a nevýhody půjčky CreditGo

V široké nabídce půjček, které najdeme na dnešním trhu, se půjčka od CreditGo jistě řadí k těm férovějším. V podmínkách půjčky nenajdete žádné skryté podmínky a vše je stoprocentně transparentní. Zda si tuto půjčku zvolíte, už záleží čistě na vás.

Pozitiva půjčky CreditGo

 • Transparentnost podmínek
 • Kompletní vyřízení online
 • Jednání s týmem profesionálů
 • Možnost půjčit si až 15 000 Kč pro stálé klienty
 • Stejné podmínky pro všechny zájemce
 • Půjčka také pro cizince
 • Možnost prodloužení doby splácení až o 30 dnů

Negativa půjčky CreditGo

 • První půjčka je pouze do výše 5 000 Kč
 • Zdlouhavé doložení dokladů při vyřízení
 • Vyšší úroky a poplatky

CHCI SI PŮJČIT >>

Kontakty

 • Název: Emma´s credit s.r.o.
 • Na bojišti 1472/20
 • 120 00 Praha 2 – Nové Město
 • IČ: 03299309
 • Telefon: 216 216 102
 • Web: www.creditgo.cz

Další rychlé půjčky

Zaplo půjčka recenze

Plus půjčka recenze

Švýcarská půjčka recenze

Kamali půjčka recenze

Půjčka 7 recenze

5/5 - (29 hlasů)