O stavebním spoření jsme vás již několikrát informovali. Nikdy jsme však nezmínili žádný konkrétní produkt nebo žádnou konkrétní instituci. To se dnes změní. Podíváme se totiž na stavební spoření od Monety Money Bank. Je výhodné? Jaké parametry nabízí? A jaké jsou podmínky pro jeho založení?

Výhody stavebního spoření od Moneta Money Bank

Výhod má stavební spoření od Moneta Money Bank hned několik. Začnete průměrným ročním zhodnocením, které se pohybuje až do 4,29 %. To je dostatečně vysoké k tomu, aby překonalo inflaci.

Garantovaná úroková sazba vkladů se u tohoto stavebního spoření pohybuje kolem 1 % p. a. Také samozřejmě získáte státní podporu až 2 000 Kč ročně, možnost získat výhodný úvěr ze stavebního spoření na financování bydlení s úrokovou sazbou 3,99 % p. a. nebo možnost čerpat překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení ještě před vznikem nároku na úvěr ze stavebního spoření.

V neposlední řadě jsou všechny vklady u Moneta Money Bank pojištěny až do výše 100 000 EUR. Takže se o své úspory nemusíte bát.

Podmínky pro získání stavebního spoření

Pokud vás všechny výše zmíněné výhody navnadily, určitě vás zajímají i podmínky pro získání takového spoření. Jedinou podmínkou je, abyste byla fyzická nepodnikající osoba starší 18 let s trvalým pobytem v České republice. Nic jiného není požadováno.

Sjednání není bohužel možné online

Co je však nepříjemné, je samotné sjednání. Toto stavební spoření si totiž bohužel nemůžete sjednat online, ale musíte k tomu navštívit pobočku Moneta Money Bank. To může být pro někoho svazující, protože čas je dnes velmi cenné aktivum. Pokud tedy chcete ušetřit co nejvíce času, podívejte se po jiných stavebních spořeních, které se dají sjednat i online.

5/5 - (1 hlas)