Banky, soukromé firmy, obyčejní lidé, internet. Míst, kde si můžete půjčit peníze, je mnoho. Člověk aby s takovou vystudoval ekonomii, aby se následně mohl fundovaně rozhodnout, kde si tedy půjčí. My vám to ale významně ulehčíme. Už nemusíte procházet všechny možnosti, složitě přepočítávat a kalkulovat. Stačí si přečíst tento článek a pro rok 2017 budete mít jasno!

V roce 2017 je nejvýhodnější půjčkou…

Všichni lidé, kteří si chtějí půjčit peníze, mají jedno společné – nechtějí za půjčku zbytečně přeplácet a chtějí, aby to tedy bylo co nejvýhodnější. Tento požadavek proto mějme jako základní předpoklad při hodnocení různých úvěrů. Srovnali jsme pro vás všechny banky v České republice, všechny soukromé poskytovatele půjček a všechny ostatní možnosti a došli jsme k jednoznačnému vítězi…

Když už si chcete půjčit, tak u…

Tramtadadá! Po několikadenní práci jsme zjistili, že nejvýhodnější půjčky mají u UniCredit Bank! Pokud to byl už od začátku váš favorit, gratulujeme, máte dobrou intuici, pokud jste dávno jejich klienty, máte body k dobru. Výsledek to však nijak nemění – UniCredit Bank poskytuje nejvýhodnější půjčky roku 2017!

V čem jsou jejich půjčky odlišné?

Dozajista vás určitě napadá otázka „Jak to, že zrovna UniCredit Bank vyhrála?”. Odpověď je jednoduchá. Jedině UniCredit Bank nabízí nejnižší krátkodobý i dlouhodobý úrok, požaduje za své služby nejnižší poplatky a tudíž i přeplacené částky jsou u ní nejnižší. U ostatních bank jsme takových výsledků ani zdaleka nedosáhli. A u soukromých firem jakbysmet. I když spousta z nich své služby prezentuje jako super výhodné, realita je často úplně jiná.

Shrnutí na závěr

Teď už nemusíte složitě přepočítávat a kalkulovat, nyní již víte, že UniCredit Bank nabízí nejvýhodnější půjčky. A pokud budete s jejich přístupem spokojeni, dozajista nic nezkazíte ani přechodem mezi jejich spokojené klienty.

Ohodnoťte tento článek