Potýkali jste se v minulosti s problémy se splácením půjčky? Nemáte dostatečný měsíční příjem? Nebo čerpáte hypotéku a obáváte se, že žádnou další půjčku už nedostanete? Požádejte o výhodnou půjčku u soukromé finanční společnosti. Tato nebankovní půjčka je většinou zaměřená i na problémové klienty a není tedy tak náročné při žádosti uspět. Většina finančních společností posuzuje své klienty individuálně, takže na získání první půjčky máte opravdu velkou šanci a stejně tak na další půjčky poté.

ZÍSKAT NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU

Půjčka pro problémové klienty při nízkém měsíčním příjmu

Nebankovní půjčka pro problémové klienty Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou běžně poskytovány i osobám, které mají nedostatečné měsíční příjmy. Můžete mít pouze nízký měsíční příjem, pobírat podporu v nezaměstnanosti, penzi nebo mateřskou. Ve všech těchto případech na půjčku, u které se výše příjmu neprověřuje, pohodlně dosáhnete. Půjčovat byste si ale určitě měli zodpovědně, jelikož když na půjčku v termínu její splatnosti nebudete mít dostatečné peníze, tak si vytvoříte jen další problémy.

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Pokud jste v minulosti nezvládali včas hradit své závazky, můžete mít záznam v Solusu – registru dlužníků. Tento záznam jen těžko vymažete. I když je váš dluh už dávno splacený, tak záznam v registru může přetrvat i několik let po jeho uhrazení. Mnohem snadnější možností pak představuje žádost o půjčku bez nahlížení do registru.

Možnosti zajištění půjčky

Jestliže máte nízkou bonitu, která nestačí na schválení vaší žádosti o půjčku, můžete se domluvit s poskytovatelem na dalších podmínkách, při jejichž splnění by vám mohl vyjít s půjčkou vstříc. Možný je například podpis směnky, kterou zajistíte, že půjčku opravdu splatíte. Jako další možnost se nabízí použít ručitele nebo zástavu nemovitosti. To je však běžné pouze u půjček na vyšší částky.

Půjčky pro problémové klienty často fungují jen jako mikropůjčky. Můžete tedy většinou napoprvé požádat o půjčku do 5 000 Kč a váš limit bude postupně navyšován. Mezi těmito půjčkami však najdete ale i zajímavé výjimky, kdy si můžete vypůjčit i více peněz, a to rovněž za velmi výhodných podmínek.

Kdo může být žadatelem o půjčku

Podat žádost o nebankovní půjčku pro problémové klienty je velmi jednoduché. Žádost se běžně odesílá přes webový formulář, který najdete na stránkách společnosti, nebo přes SMS. Záleží na podmínkách, které má poskytovatel stanovené.

O půjčky běžně mohou žádat osoby starší 18 let. Někdy je upravena horní věková hranice, půjčka však může být poskytována i neomezeně. Požadavkem bývá také vlastnictví bankovního účtu, ale některé půjčky se poskytují i hotovostně. Podmínkou je často také české občanství a bydliště na území ČR. Výhodnou nebankovní půjčku tak můžete získat během okamžiku. Stačí jen vyplnit své osobní a kontaktní informace.

5/5 - (1 hlas)