Air Bank je moderní banka, jejíchž služeb vám doporučujeme využít, jestliže nejste na 100 % spokojeni se svou stávající bankou. Air Bank se soustředí především na oblast osobních financí. Můžete si zde založit běžný účet, spořící účet, sjednat si půjčku nebo refinancovat svou stávající hypotéku. Čekají zde na vás příznivé úrokové sazby, minimální poplatky a vstřícné podmínky. V porovnání s ostatními bankami vychází Air Bank opravdu velmi výhodně. Nejlépe však uděláte, když se o tom přesvědčíte sami.

Běžný účet od Air Bank

Díky uložení hotovosti na běžný účet u Air Bank budete mít peníze neustále při ruce. Navíc si na své úspory nemusíte zakládat žádný zvláštní bankovní účet, jelikož i na tomto získáte bonusovou úrokovou sazbu ve výši 1,2 %. Co pro ni musíte udělat? Stačí využívat platební kartu – měsíčně alespoň pětkrát u obchodníků. Touto výhodnou sazbou se úročí zůstatky do výše 100 000 Kč a stejně výhodná sazba platí i na spořícím účtě. V porovnání s ostatními běžnými účty bank v Čechách hraje Air Bank rozhodně prim.

Důležité také je, že běžný účet si zde můžete zařídit téměř zdarma. Máte na výběr mezi tzv. Malým a Velkým tarifem. S výběrem vám pomohou služby, které využíváte. Většina klientů se sice spokojí se základním Malým tarifem, pokud ale potřebujete něco extra, tak můžete využít ten Velký s paušálním poplatkem.

Výhodné spoření pro tvorbu finanční rezervy i pro další investice

Jestliže chcete spořit, Air Bank má pro vás připraven speciální spořící účet s výhodnou úrokovou sazbou 0,90 % ročně. Jestliže splníte ale výše zmíněné podmínky na svém běžném účtu, dosáhnete i zde na ještě lepší úročení ve výši 1,20 % ročně. Žádné další produkty ale Air Bank nenabízí. Pokud tedy máte zájem o termínovaný vklad, vkladní knížku nebo o jiný styl investice, budete se muset obrátit na konkurenci.

Půjčka od Air Bank na vaše okamžité i plánované výdaje

Pokud vám nestačí vaše úspory, máte u Air Bank možnost využít flexibilní půjčky. Její úroková sazba se aktuálně pohybuje od 6,9 do 9,9 % dle individuální bonity žadatele. Půjčku můžete pak využít na cokoliv a nemusíte tedy předkládat žádné faktury ani účtenky pro její čerpání. Možný je též převod nevýhodné půjčky z jiné banky, pokud samozřejmě splníte podmínky Air Bank. Je možné sjednání online i na pobočce, které zpravidla probíhá rychleji.

Budou po vás vyžadovat doklad totožnosti a potvrzení o výši pravidelného příjmu, případně 3 poslední výpisy z banky. Máte zde jistotu, že vám nebudou účtovány žádné poplatky za vedení nebo sjednání půjčky. Máte také možnost čerpat více půjček najednou, což zpřehlední vaše výdaje. Téměř vše v souvislosti s půjčkou zařídíte online z domova. Například ve svém internetovém bankovnictví máte na očích splátkový kalendář, předčasná splacení nebo mimořádné splátky. Své finance tak s Air Bank spravujete opravdu výhodně a přehledně.

Ohodnoťte tento článek