Uvažovat o hypotéce je rozhodně třeba, pokud si chcete řešit situaci spojenou s vlastním bydlením tak nějak po svém a nečekat, než si za pár let něco našetříte. Nejvýhodnější hypotéky přesně podle Vašeho gusta, pečlivě seřazené nabídky. To vše jen u nás! Máte na výběr desítky možností, ale najít tu pravou bývá celkem těžké. Právě proto bude dobré, pokud si necháte poradit. Jaké varianty volby tu máte dnes například před sebou?

Je to například hypotéka ČSOB. Úrok začíná na sympatických 2,49 procentního bodu. Minimum pro hypotéku je tu 200 tisíc korun, maximální částka, jíž lze teoreticky sjednat, převyšuje padesátimilionovou hranici – nicméně musíte ručit nemovitostí a dostanete maximálně sto procent její hodnoty. Možnosti jsou tedy takřka neomezené! Navíc, online vyřízení do dvou minut je samozřejmostí, tento proces je kromě jiného zcela zdarma. Splatnost lze nastavit až na dobu 480 měsíců, jinými slovy tedy můžete splácet hypoteční úvěr celých čtyřicet let!

Hypotéka od ČSOB se hodí na koupi bytu v osobním, ale klidně i družstevním vlastnictví, případně i tehdy, kdy chcete stavět (nebo teprve kupovat nějaký pozemek). Klidně s ní můžete financovat i chatu nebo chalupu, tomu se meze absolutně nekladou. Prostě cokoliv, co je spojeno s bydlením a nemovitostmi!

Co takhle hypotéka Komerční banky? Můžete si sjednat úvěr až do výše deseti milionů korun, úrok začíná na mimořádně příjemných 2,29 procentního bodu. Splácet lze 60 až 360 měsíců, tedy celkem pět až třicet roků, to záleží na dohodě. Bezplatné poradenství a spoustu dalších výhod, mezi které patří například stejná úroková míra pro všechny typy nemovitostí. A vyřízení? Samozřejmě zdarma, neplatíte kromě úroků ani korunu navíc! Hypoteční úvěr je prostě skvělá věc!

5/5 - (1 hlas)