Nepřebernou nabídku půjček můžete porovnávat snadno a rychle. Nezávislé porovnání půjček vám umožní prohlédnout si jednotlivé online půjčky přehledně.
Díky online srovnání ušetříte spoustu peněz díky tomu, že si vyberete nejlevnější půjčku ze všech nabídek. Srovnání půjček je navíc zdarma. Ve srovnávači vidíte informace o půjčce, její cenu, maximální výši a také úrokovou sazbu. Podle toho snadno posoudíte, zda je půjčka levná nebo ne. Nabídku využít nemusíte, protože jde pouze o nezávazné porovnání výhodnosti jednotlivých produktů.

S online srovnání si můžete vybrat z desítek půjček. Srovnejte si více než 60 úvěrových produktů. V nabídce najdete bankovní i nebankovní půjčky, hypotéky, americké hypotéky, rychlé půjčky i nabídky konsolidace půjček.

Nebankovní půjčky ihned jsou často vyhledávány zejména problémovými klienty. Obvykle jsou to lidé, kteří mají příliš mnoho aktuálních půjček, chroničtí neplatiči nebo naopak lidé s nízkými příjmy, kteří neprojdou v bance. Nebankovní půjčky ihned si můžete půjčit na pár dní s nižší částkou. Nebankovní půjčky mají vyšší úrokové sazby, ale i nebankovní společnosti nabízejí možnost vrácení několika splátek v případě řádného splácení nebo snížení úrokové sazby při další půjčce apod.

Jednou z těchto půjček si můžete vybrat třeba Kamali. Kamali půjčka do 20 000 Kč. Původně byla určena pouze pro studenty, nyní si může půjčit každý, kdo splní podmínky pro schválení půjčky. Kamali vám schválí do 60 vteřin, odeslány jsou na váš účet do 60 minut. Také si můžete nechat půjčku vyplatit na terminálu Sazka. Kamali půjčku v online srovnání najdete na předních místech a RPSN je pouhých 48 %. Můžete si tak půjčit 3000 Kč za pouhých 99 korun.

Další skvělou volbou je Zaplo půjčka, která nabízí první půjčku pro nové zákazníky zdarma. K získání půjčky je potřeba nahrát doklad pro ověření totožnosti a zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 kč. Zdarma si můžete půjčit až 16 000 Kč. Zaplo půjčku najdete také na prvních místech v online srovnání. O Zaplo půjčku si požádáte jednoduše přostřednictvím internetu. Nejprve je potřeba se zaregistrovat nebo přihlásit do svého uživatelského účtu. Poté stačí požádat o půjčku. Noví klienti jsou ověřování, stávajícím je půjčka odesílaná rovnou. Vyřízení celé půjčky nezabere déle než 15 minut. Půjčku si může vzít každý, kdo nemá exekuce, není v insolvenci nebo nemá nesplacenou půjčku u Zapla. Zaplo své klienty prověřuje v registrech dlužníků. Jde však o jednu z nejrychleji vyřizovanou půjčku, navíc půjčky schvalují i o víkendech a svátcích. Nevýhodou se může zdát také potřeba verifikačního poplatku. I přes to je Zaplo půjčka mezi klienty vyhledávaným produktem

5/5 - (1 hlas)