Začátek podnikání je velmi časově a finančně náročný. Pokud se do toho právě teď pouštíte, tak to taky určitě sami poznáte.

Jenže kde vzít důležitý počáteční kapitál, když je v dnešní době všechno drahé a všechno stojí spoustu peněz? Existuje řešení v podobě podnikatelského úvěru. V tomto článku si popíšeme úvěr od Moneta Money Bank.

Nemusíte dokládat účel ani shánět zajištění nemovitostí

A začneme hned výhodami tohoto podnikatelského úvěru od Moneta Money Bank. Živnostníci si mohou u této banky sjednat úvěr s akční garantovanou sazbou 5,9 % p. a. A nemusejí dokládat žádný účel ani shánět zajištění nemovitostí. To je obrovská výhoda.

Ne, že by třeba zajištění nemovitostí bylo u tohoto typu úvěru zcela běžné, ale u některých bank není vůbec výjimkou. Úvěr si můžete sjednat až do výše 1 500 000 Kč, což je dostatečné množství na rozjezd vlastního podnikání.

Úvěr si ale musíte sjednat do 14. června

Pokud o podnikatelskou půjčku od Monety máte zájem, musíte si ji sjednat co nejdříve. Tato nabídka totiž platí jen do 14. června.

Splatnost úvěru může být až sedm let, a to je dostatečně dlouhé období, aby vás měsíční splátky úplně nezruinovaly. Pokud už navíc máte u Monety Money Bank otevřený podnikatelský účet, bude pro vás sjednání tohoto úvěru mnohem jednodušší.

Chcete rozjet podnikání? Rozjeďte jej s Monetou!

Pokud jste až doposud váhali, zda začít podnikat, máte právě teď skvělou příležitost. Moneta Money Bank otevírá dveře businessu všem, kteří se ho nebojí.

Celý měsíc Duben navíc vyhlásila měsícem podnikání a kromě výhodného podnikatelského úvěru nabízí spoustu dalších výhodných podnikatelských produktů. Podnikání už tedy nemusí stát pouze na chvíli “Až budu mít peníze…” nebo “Až přijde ta správná chvíle…”. Správná chvíle i peníze jsou tady a teď. Chopte se tedy příležitosti a rozjeďte své vlastní podnikání!

Ohodnoťte tento článek