Řada bankovních subjektů poskytuje různé služby. Půjčky, hypotéky, kreditní karty, běžné účty, spoření, ale v poslední době i pojištění. Už nemusíte chodit do pojišťovny a banky zvlášť. Vše můžete mít pod jednou střechou. Stejně tak funguje i pojištění domácnosti u ČSOB. A pojistit u ní lze překvapivě skoro vše. V tomto článku vám to detailně popíšeme.

Pojistit můžete celou domácnost

Pojištění domácnosti je nejlepší volbou, abyste se ochránili proti nejrůznějším pohromám, které vás a hlavně vaši domácnost mohou potkat. Ať už se jedná o požár, velkou vodu, vichřici, vytopení bytu apod., díky pojištění následky ničeho podobného nemusíte hradit ze svého. A u domácností to bývá velká finanční úleva.

Proto ČSOB poskytuje právě toto pojištění i svým klientům. Pojistit můžete vaši domácnost proti záplavám i ve 4. pásmu u míst nezaplavených alespoň 20 let, vaše spotřebiče, osobní věci uložené v autě, nebo třeba kočárek a jízdní kolo mimo domov. Zkrátka vše, co vlastníte, mohlo by se poškodit a náhrada škody by pro vás byla velmi bolestivá.

Po sjednání na internetu budete pojištěni už od půlnoci

Logo od ČSOB pojišťovnyA nemusíte kvůli tomu nikam chodit. Stačí doma otevřít webové stránky ČSOB, vyhledat si pojištění domácnosti a sjednat si jej po internetu. Získáte 10% slevu a pojištěni budete už od půlnoci. Rychlé, jednoduché, efektivní. Kromě pojištění získáte také asistenční službu a skutečně skvělé podmínky.

Díky pojištění už nebudete muset nic řešit

Například už nikdy nebudete muset řešit třeba prasklé potrubí. Díky pojištění u ČSOB vám totiž instalatéra zavolá a domluví právě tato banka. Je to velmi výhodné pro lidi, kteří nemají čas a sílu řešit takové problémy a chtějí to mít v životě co nejjednodušší.

Čtěte také: Pojištění domácnosti nepodceňujte

Vypsání žádosti je ale náročné

I když pojištění domácnosti významně zjednoduší váš život a taky sníží následky jakýchkoliv katastrof, není samotné sjednání procházkou růžovou zahradou. Nejdříve musíte vybrat, co vlastně chcete pojistit, pak musíte sepsat hodnotu všech věcí, které chcete pojistit, nebo které se nachází ve vaší domácnosti, pak si vyberete daný typ pojištění a nakonec vepíšete všechny osobní údaje. Chce to dostatek času, abyste vše pečlivě vyplnili. Pak už ale bude váš život jen jednodušší.

4.5/5 - (4 hlasy)