Malý nebankovní úvěr na cokoliv, který přistane na vašem účtu během chvilky? Není problém!

Bez osobních návštěv, bez kompromisů a dlouhého hledání. Naopak, dnes se sjednává půjčka úplně jinak. Protože je k dispozici internet, nemusíte pátrat, kde se nachází kamenná pobočka ve vašem městě, ale dohodnout si malou finanční injekci jednoduše online. Poplatky nechte stranou, protože nic dopředu hradit nemusíte. Půjčka dává velkou svobodu volby, protože si ji můžete sjednat už od tisícikoruny výše – maximální hranicí je potom patnáct tisícovek. Co zrovna potřebujete koupit nebo zaplatit?

Kontaktní formulář můžete vyplnit podle libosti

A kdy se vlastně ozvat? Existují nějaké úřední hodiny, ve kterých lze poslat žádost a čekat, když bude konečně schválena? Vyplnění, respektive odeslání formuláře, může proběhnout naprosto kdykoliv, peníze budou na účtu nejdéle do čtvrt hodiny od schválení. Půjčka do výplaty nabízí zcela diskrétní možnost, jak získat potřebnou hotovost – bez zvědavých pohledů v chodbě panelového domu, bez návštěv kurýra nebankovní společnosti. Když se vše odehraje přes internet, vaše soukromí zůstane zachováno v maximální možné míře! A to je také velmi důležité, hlavně na maloměstě.

Žádné poplatky, férová a krátká smlouva

Vše je nastaveno tak, aby měl klient přehled a nemusel nic dlouho číst. Krátké formulace, jen několik vět, přesně taková je smluvní dokumentace u dnešních nebankovních půjček. Nakonec, proč si také všechno nezlehčit, když bude vše přesně podle paragrafů? Administrativa na úřadech je možná trochu nepříjemná, ale u nebankovních půjček bude vyřizování trvat jen opravdu krátkou chvíli. Co všechno budete potřebovat, abyste si mohli takový malý úvěr sjednat? Kolik osobních údajů se zde vyžaduje?

  • Jméno, příjmení, rodné číslo. Bez nich nemůže dojít bohužel k plné identifikaci žadatele.
  • Trvalé bydliště, které musí být v ČR. Půjčit si tak mohou i v zemi dlouhodobě pracující cizinci.
  • Věk. Respektive – důležité je, zda jste plnoletí, protože mladším osmnácti let půjčit nelze.

Nikoho nezajímá, jestli žijete v bytě s dispozicí 1+1 nebo třeba v rodinném domku. Ani zda chováte kočku, psa nebo jiné zvíře, důležité nebude ani to, jestli je vám čtyřicet nebo padesát roků. Pouze základní informace, jen taková data, co poslouží ke kompletní identifikaci – a víc není třeba. Natož, aby se vás snad někdo ptal, kvůli čemu si půjčujete. Bezúčelový charakter je přece dnes už naprostou samozřejmostí!

Až patnáct tisíc bez otázek a dlouhých telefonátů

Peníze na internetu jsou k dispozici kdykoliv, stačí o ně požádat! Malé půjčky jsou hodně oblíbené díky své jednoduchosti a rychlosti, ale mají i řadu dalších výhod. Tak například, odklad splátkového kalendáře, třeba až o další čtyři týdny, určitě potěší, pokud přijdou do domácnosti další drobné
finanční nesnáze. To vše jen za malý poplatek, žádné velké sankce v případě nedodržení lhůty splatnosti o jeden den nehrozí. Naopak, poskytovatel vždy vyjde vstříc – stačí jen ukázat, že máte chuť jednat…

Pozor na dluhovou past, půjčujte si jen s rozmyslem

Půjčka, to je špatný vládce, ale dobrý přítel. Měli byste se proto snažit, aby všechny podobné finanční transakce zůstaly v této přátelské rovině. Nesmíte mít pocit, že nad vámi půjčka získává moc, půjčte si
proto jen tolik, kolik zrovna v danou chvíli potřebujete. Rozhodně si neberte úvěr proto, abyste jím umořili nějaký další, to je bohužel cesta velmi špatným směrem. Měli byste mít jasno, na co přesně si půjčujete a propočtené všechny výdaje – jedině tak budete mít jasno, že půjčku v pořádku splatíte a nebudete mít další starosti. Dluhová past je totiž nepříjemná věc!

5/5 - (3 hlasy)