Nádherná metalíza. Moderní podvozek. Stovky koní pod kapotou. Interiér provedený v kůži. Technologické vychytávky na palubní desce. Taky doslova slintáte při průchodu kolem naleštěné výlohy autosalónu? Toužíte po novém bouráku, ovšem tušíte, že vaše peněženka toto nadšení nesdílí? Možná začne, až jí představíte 3 výhodné možnosti, jak si na vysněné auto půjčit.

1. Půjčka od Cofidis

Jako první můžete sáhnout po půjčce od společnosti Cofidis. Od tohoto poskytovatele získáte až 500 000 Kč na 12 až 84 měsíců. To je dostatečně vysoká částka na skutečně vymazlenou káru. Pokud si navíc půjčíte společně se svým partnerem/partnerkou nebo manželem/manželkou, získáte půjčku za výhodnějších podmínek. V takovém případě budete měsíčně splácet mnohem méně a méně nakonec také za půjčku přeplatíte. Navíc získáte fixní úrok po celou dobu splácení.

2. Půjčka od Hello bank!

Druhou možností je půjčka od Hello bank!, dříve známou jako firma Cetelem. U této nově vzniklé banky sice získáte maximálně jen 200 000 Kč, ovšem na krásné auto vám to i tak může stačit. Splácet tuto půjčku můžete až 96 měsíců. Navíc získáte zpět až jednu splátku ročně a jen u Hello bank! najdete jedny z nejnižších úrokových sazeb.

3. Půjčka z Tesca

Poslední možností je spotřebitelská půjčka z Tesca. I když si lidé v Tescu půjčují nejčastěji na dovolenou, zboží denní potřeby nebo domácí spotřebiče, vy si zde můžete půjčit na vysněné auto. Celková hodnota půjčky z Tesca se může vyšplhat až na 250 000 Kč, a za tuto částku si určitě pořídíte krásné a praktické auto. Splácet úvěr z Tesca můžete opět až 96 měsíců a při řádném splácení vám bude vrácena až polovina úroků.

O krásném autě nemusíte jen snít! Krásné auto můžete vlastnit! A ani nedostatek peněz vás nezastaví. Stačí si na vysněný vůz půjčit. Vyzkoušejte úvěr z jedné z výše zmíněných společností a můžete připravovat garáž na příjezd kovového člena rodiny.

Ohodnoťte tento článek