Tato forma půjčky se v posledních letech stala velmi oblíbenou a vyhledávanou mezi klienty jak bankovních tak i nebankovních institucí. Největší výhodou je možnost nemuset chodit na pobočky nebo obchodní místa společností ale vyřízení půjčky z klidu domova. Přes počítač, telefon, tablet. Prostě přes všechno, co máte zrovna po ruce ve chvíli krize. Co je to krize? Krize je chvíle ve které potřebujete finanční prostředky, ale nemůžete nebo nechcete chodit do banky.

Půjčku on-line může získat téměř každý

Tato forma půjčky je určena pro všechny žadatele, kteří splňují následující podmínky pro poskytnutí:

  • věk nad 18 let
  • platný občanský průkaz
  • trvalý pobyt na území České republiky
  • pravidelný měsíční příjem

Vyřízení je jednodušší než vstát ráno do práce

K úspěšnému vyřízení půjčky on-line je potřeba pouze splnit kritéria, která jsou výše. Dalším krokem je vyplnění on-line žádosti na internetových stránkách společnosti od které si chcete půjčku vzít a poté již stačí jen počkat než společnost váš požadavek schválí a peníze poukáže na váš bankovní účet.

Ano, myslíme to vážně. Všechno je to takhle jednoduché. Nemusíte se bát žádných překážek ani neočekávaných překvapení.

Vyřízení rychlé, výplata půjčky rychlá

Nebojte se toho, že byste si sice vše rychle vyřídili, ale na vyplacení peněz byste museli čekat celé věky. Když je rychlé vyřízení, je rychlé i vyplacení. V případě, že vás totiž společnost vyhodnotí jako dostatečně bonitní pro poskytnutí půjčky on-line, během několika okamžiků odesílají finanční prostředky na váš účet. A jakožto, že bezhotovostní platební styk dnes trvá maximálně 24 hodin, máte 100% jistotu, že nejdéle do této doby svou půjčku dostanete.

Splacení půjčky on-line

Většina půjček on-line se pohybuje pouze v řádech několika tisíc a tudíž nejsou rozdělené do několika měsíční splatnosti, ale splácí se jednorázově – ačkoliv lze částku rozdělit i do několika měsíčních splátek.

Důležité, pro vás jako klienta či uchazeče o půjčku, ale je to, že půjčka se vždy splácí na tentýž bankovní účet ze kterého jste peníze obdrželi a vždy pod unikátním variabilním symbolem, jež vám při žádosti byl společností vygenerován. V případě, že byste zpětnou platbu pod tímto symbolem nezaslali, nemohla by být vaše splátka spárována a mohlo by dojít k nepříjemným nedorozuměním.

5/5 - (4 hlasy)