Poplatky u půjček jsou tím, na co si klienti nejčastěji stěžují. Pokud se ani vám nechce platit poplatky, které jen zbytečně žádost o peníze komplikují a zatěžují ještě více váš rodinný rozpočet, jste na správném místě. V dnešním článku se totiž zaměříme na půjčky, co se poskytují téměř bez poplatků. Tyto půjčky je radost čerpat, protože výdaje, které se s půjčkou pojí, jsou opravdu minimální.

Nejčastější poplatky za půjčku

Jestliže chcete požádat o půjčku a řešíte, jaké poplatky jsou nejběžnější a jakým se radši vyhnout, máme pro vás několik tipů. Rozhodně nikde neplaťte poplatek za sjednání půjčky nebo za vyřízení vaší žádosti. Tyto poplatky jsou velmi nebezpečné, a to především u společností, s nimiž dosud nemáte žádné zkušenosti. Na trhu totiž působí mnoho podvodníků, kterých je potřeba se vyvarovat.

Jediný poplatek, co se využívá ještě před vyplacením půjčky, je poplatek související s ověřením bankovního účtu. Poplatek spočívá v tom, že převedete ze svého účtu na účet finanční společnosti 1 Kč a ta vám poskytne úvěr. Bude si totiž jistá, že bankovní účet je skutečně váš. Nestane se, že by peníze poslala někomu jinému. Tyto poplatky jsou vyžadovány většinou tam, kde je nutné vlastnit pro půjčku i bankovní účet.

Dalším běžným poplatkem je poplatek za odložení splátek. To je totiž potřeba, které nevyužívají všichni klienti. Bylo by tedy zbytečné, aby jej všichni museli platit jako součást administrativního poplatku za půjčku. Poplatek za odložení splátky je tedy účtován pouze tomu, kdo o prodloužení půjčky požádá. Většinou se jedná o fixní částku nebo o částku vypočítanou procentem z půjčky.

Zaplo – první půjčka zdarma

Jestliže si chcete vyzkoušet svou první půjčku zdarma, můžete tak učinit u Zaplo. Do částky 8 000 Kč zde při první žádosti neplatíte žádné poplatky, dokonce ani úročení. Při dalších žádostech vám již bude účtován poplatek za vyřízení půjčky i samotný úrok. Půjčka Zaplo je ale samozřejmě zpoplatněna až po schválení žádosti.

Rychlá půjčka Kredito24

Další ze společností, která má jen minimální poplatky, je Kredito24. U této společnosti si můžete půjčit částku až 15 000 Kč na 30 dní. Poplatky, co se za půjčku platí, jasně vidíte při jejím sjednání. S výší vypůjčované částky se sice postupně zvyšují, končí ale na částce 4 500 Kč, což není zase tak mnoho u krátkodobé půjčky na cokoliv.

Flexibilní půjčky od Click Credit

Poslední výhodnou půjčkou, kterou vám zde doporučíme, je rychlá půjčka od Click Credit. Zde si můžete půjčit až 4 999 Kč na cokoliv a bez nutnosti ručitele. Schválení této půjčky proběhne již do 60 vteřin a do další hodiny získáte peníze na svůj účet. Poplatek je aktuálně opravdu minimální. Například za částku 3 000 Kč zaplatíte na poplatku za sjednání úvěru pouhých 99 Kč.

5/5 - (1 hlas)