Rychlou nebankovní Švýcarskou půjčku nabízí věřitel Swiss Funds. Jedná se o neúčelovou půjčku, se kterou si můžete půjčit až 20 000 Kč na cokoliv (při první žádosti činí maximální výše úvěru 5 000 Kč). Zároveň není nutné prokazovat své příjmy, proto se tento úvěr chlubí vysokou mírou schválení, velmi rychlým zasláním peněz (už od 5 minut) a také typem úročení – 1% úrok za den. Společnost Swiss Funds je regulovaná Českou národní bankou, tudíž ji lze považovat ze seriózního a spolehlivého věřitele.

Získat půjčku ihned >>

Recenze a informace o Švýcarské půjčce

 • Od druhé půjčky je možné žádost až o 20 000 Kč (nový klienti pouze 5 000 Kč)
 • Doba splatnosti od 15 do 30 dnů
 • Peníze můžete mít na účtu už za 5 minut od podání žádosti
 • Unikátní způsob úročení půjčky – 1 % denně

Vlastnosti půjčky

 • Bez registru: ne
 • Bez doložení příjmu: ano
 • Bez ručitele: ano
 • Peníze na složenku: ne
 • Převod na účet: ano
 • Registrační poplatek: ne
 • První půjčka zdarma: ne

Podmínky půjčky

 • Žadatel o půjčku musí být plnoletý občan České republiky, nebo mít na našem území hlášený trvalý pobyt.
 • Bez negativních záznamů v registrech dlužníků – problémem je zejména exekuce a insolvence.
 • Zájemce o půjčku nemusí dokládat výši svých příjmů.
 • Peníze jsou vyplácené žadateli na bankovní účet.

Švýcarská půjčka a její vyřízení

Žádost o Švýcarskou půjčku dokáže podat skutečně každý, neboť se jedná o velmi jednoduchý proces, který lze celý realizovat online, a již za 5 minut můžete mít peníze svém na účtu. Výše úvěru se pohybuje v rozmezí 1 000 až 20 000 Kč s tím, že nový klient si může půjčit pouze 5 000 Kč. Unikátní je pak úročení této půjčky – jedná se o denní úrok 1 %. Pokud tedy splatíte půjčku za 15 dní, zaplatíte úrok 15 %, za 20 dní 20 % atd. Poměrně snadno si tak můžete spočítat, kolik nakonec za půjčku přeplatíte peněz.

Hodláte-li žádat o Švýcarskou půjčku, je vhodné si dopředu připravit veškeré požadované dokumenty, abyste se pak už v procesu žádosti nezdržovali – není toho mnoho, přičemž veškeré dokumenty posléze nahrajete do online formuláře vyřízení žádosti o půjčku.

Jak o půjčku zažádat krok za krokem?

 1. Zvolte výši úvěru a délku splácení: V prvním kroku je třeba pomocí posuvníků nastavit požadovanou výši splátky a délku splácení. Nový klient si může půjčit pouze 5 000 Kč.

  Žádost o Švýcarskou půjčku – krok 1.

  Žádost o Švýcarskou půjčku – krok 1. Zdroj: svycarskapujcka.cz

 2. Vyplňte osobní údaje: Nový klient si posléze musí vytvořit uživatelský účet u společnosti. V online formuláři vyplníte veškeré požadované osobní údaje, výši vašich příjmů (není třeba dokládat) a výši vašich pravidelných měsíčních výdajů. Ačkoliv není třeba zasílat potvrzení o výši příjmů, doporučujeme informace vyplňovat pravdivě.

  Žádost o Švýcarskou půjčku – krok 2.

  Žádost o Švýcarskou půjčku – krok 2. Zdroj: svycarskapujcka.cz

 3. Nahrajte do online aplikace požadované doklady: Poskytovatel půjčku Swiss Funds požaduje fotografie dvou dokladů totožnosti.
 4. Ověření bankovního účtu: Abyste prokázali, že budete čerpat peníze skutečně na účet, který je ve vašem vlastnictví, je třeba zaslat na účet věřitele potvrzovací platbu ve výši 1 Kč z bankovního účtu uvedeného v procesu žádosti.
 5. Vyhodnocení vaší žádosti: Nyní je míč na straně věřitele, který přistoupí k vyhodnocení vaší žádosti o rychlou půjčku. Zhodnotí veškeré zaslané informace, a pokud je žádost o půjčku schválena, dojde k podpisu smlouvy. Poté vám jsou peníze zaslané na účet – v pracovní době společnosti od 9:00 do 13:00 do pěti minut od podpisu úvěrové smlouvy.

Získat půjčku ihned >>

Sankce hrozící při problémech se splácením

Pokud se dostanete do problémů se splácením, je třeba v prvé řadě věřitele kontaktovat. Lepším řešením je prodloužení délky splatnosti až o 30 dní, což si můžete vyřídit za poplatek 1 % z vypůjčené částky za každý den prodloužení, který je třeba předem uhradit. Pokud by se vám stalo, že byste třeba na půjčku zapomněli a nespláceli ji vůbec, hrozí vám za tento přečin sankce.

Jedná se o úrok z prodlení rovnající se 0,1 % za den z vypůjčené částky plus budete muset uhradit také účelně vynaložené náklady – první upomínka 3 dny po splatnosti (420 Kč) a druhá upomínka 15 dní po splatnosti (560 Kč). Pokud nebudete na tyto upomínky reagovat, je dluh po 30 dnech předán vymáhací agentuře a náklady na dluh značně rostou. Kromě toho také „získáte“ negativní záznam do registru dlužníků.

Nejedná se o půjčku bez registru

Protože je věřitel Swiss Funds regulovaný ČNB musí respektovat její pravidla pro poskytování spotřebitelských úvěrů. Tím pádem musí společnost v průběhu žádosti nahlížet do registrů dlužníků žadatele o půjčku. Proto není možné, aby získal půjčku člověk, který je v exekuci či insolvenci, případně má dluhy po splatnosti u dalších věřitelů.

Švýcarskou půjčku tak lze označit za půjčku bez doložení příjmů ovšem nikoliv bez registru. Společnost sama se chlubí na svých webových stránkách, že má velkou míru schválení úvěrů a je to skutečně pravda. Jako další nebankovní úvěry je i Švýcarská půjčka mnohem více flexibilní než například bankovní půjčky. To, že si můžete půjčku sjednat, ještě neznamená, že byste si měli skutečně půjčit. Sami byste měli dobře zvážit, zda budete schopní úvěr v termínu splatit, abyste se nedostali do větších problémů.

Vaše dotazy

 1. Jaká je výše Švýcarské půjčky a délka splácení?

Úvěr si můžete sjednat na 15 – 30 dní a jeho výše činí 1 000 – 20 000 Kč s tím, že při první žádosti si můžete půjčit maximálně 5 000 Kč.

 1. Jaké doklady si mám připravit před žádostí o půjčku?

Není toho mnoho. Věřitel po vás bude vyžadovat dva doklady totožnosti a číslo bankovního účtu. V průběhu žádosti samozřejmě budete kromě osobních údajů z dokladů uvádět i vaši emailovou adresu a telefonní číslo.

 1. Je možné si sjednat několik půjček najednou?

Každý klient si může sjednat pouze jednu Švýcarskou půjčku. Jakmile však první úvěr splatíte, nic vám nebrání v tom si sjednat hned další.

 1. Jakým způsobem jsou peníze vypláceny a jak se posléze splácí?

Úvěr je vyplácen na váš bankovní účet, který jste uvedli v průběhu žádosti a z tohoto účtu je posléze půjčka i splacena spolu s úroky, prostřednictvím jediné splátky.

 1. Jak je to s předčasným splacením a prodloužením splácení Švýcarské půjčky?

Půjčku je možné, jak je stanoveno zákonem, splatit předčasně. I proto, že si společnost účtuje denní úrok, předčasné splacení pro ni představuje ztrátu zisku. Proto je na rozdíl od dalších nebankovních společností předčasné splacení zpoplatněno – až 0,5 % z celkově vypůjčené částky, jako náhrada nákladů, které jsou spojené s předčasným splacením půjčky. Prodloužit splatnost půjčky pak lze až o 30 dní, s tím, že předem zaplatíte poplatek 1 % z vypůjčené částky za každý den prodloužení splatnosti.

Ukázka splátek

Částka Splatnost Úrok Celkem
1 000 Kč 15 dní 150 Kč 1 150 Kč
1 000 Kč 30 dní 300 Kč 1 300 Kč
5 000 Kč 15 dní 750 Kč 5 750 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 500 Kč 6 500 Kč
10 000 Kč 15 dní 1 500 Kč 11 500 Kč
10 000 Kč 30 dní 3 000 Kč 13 000 Kč
15 000 Kč 15 dní 2 250 Kč 17 250 Kč
15 000 Kč 30 dní 4 500 Kč 19 500 Kč
20 000 Kč 15 dní 3 000 Kč 23 000 Kč
20 000 Kč 30 dní 6 000 Kč 26 000 Kč

 

Výhody Švýcarské půjčky

 • Možnost snadného a rychlého čerpání finančních prostředků z pohodlí domova.
 • Jedná se o neúčelový úvěr – peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné.
 • Vysoká míra schvalovatelnosti žádostí.
 • Je možné si za poplatek prodloužit délku splácení až o 30 dní.
 • Jedná se o nezajištěnou půjčku, přičemž není vyžadován ani žádný ručitel.
 • Peníze můžete na bankovní účet obdržet už za 5 minut od schválení žádosti.

Nevýhody

 • Nelze čerpat více půjček najednou.
 • Předčasné splacení je možné, ale pouze za poplatek.
 • 20 000 Kč si můžete půjčit až při druhé žádosti o půjčku

Získat půjčku ihned >>

O společnosti Swiss Funds, a.s.

Poskytovatelem Švýcarské půjčky je akciová společnost Swiss Funds, která je dceřinou společností skupiny Havel Holding, s.r.o. Společnost působí na českém trhu již od roku 2009, sídlí v Praze a dlouhodobě se specializuje na poskytování nebankovních spotřebitelských úvěrů. Jedná se tak o jednoho z nejstarších a etablovaných poskytovatelů nebankovních půjček u nás. Jak už bývá zvykem, společnost neklade na žadatele příliš přísné požadavky a přesto mu je schopná nabídnout velmi rozumné úvěrové podmínky. Společnost je férová, regulovaná Českou národní bankou a kontaktovat ji můžete na adrese Školská 689/20, 110 00 Praha 1, telefonním čísle 277 270 072, případně na emailu info@svycarskapujcka.cz

Kontakty

 • Název: SWISS FUNDS, a.s.
 • Školská 689/20
 • 110 00 Praha 1
 • IČ: 05421721
 • Telefon: 277 270 072
 • E-mail: info@svycarskapujcka.cz
 • Web: www.svycarskapujcka.cz

Další rychlé půjčky

Zaplo půjčka recenze

Plus půjčka recenze

EveryDay půjčka recenze

Kamali půjčka recenze

Půjčka 7 recenze

5/5 - (20 hlasů)