Zaimo půjčka je určena pro každého, komu chybí peníze. Můžete zde požádat o částku v rozmezí od 1 000 až do 25 000 Kč a tu si rozdělit až do 12 splátek. Splacení peněz může být i jednorázové. Záleží tedy pouze na vás, jak se s půjčkou rozhodnete naložit. Podívejte se, za jakých podmínek můžete u finanční společnosti požádat a zda je tato půjčka spojena s nějakými nástrahami.

Získat půjčku Zaimo

Žádost o půjčku Zaimo

Velkou výhodou zde je, že žádost o půjčku odesíláte z pohodlí svého domova. Nemusíte tedy nikam chodit a okrádat se o svůj cenný čas. Nejprve si vyberete částku, jakou si chcete půjčit a poté zvolíte počet měsíců splatnosti půjčky. Nejdéle ji můžete splácet 12 měsíců, nejméně 2 měsíce. Splatit částku do 25 000 Kč by totiž bylo za jeden měsíc velmi náročné. Kombinace vypůjčené částky a doby splatnosti ovlivní vaši úrokovou sazbu. Čím méně si půjčíte a čím kratší dobu zvolíte, tím budou poplatky spojené s půjčkou samozřejmě nižší.

Poté stačí odeslat žádost o půjčku. Jakmile bude schválena, musíte převést 1 Kč finanční společnosti, která se tak přesvědčí, že jste opravdu majitelem bankovního účtu. Mnohé společnosti od tohoto kroku již opustily. Příliš vás ale nezdrží. Peníze totiž dostanete do 15 minut po ověření na svůj bankovní účet. Posílají se expresním bankovním převodem, což je velká výhoda.

zaimo_750x200

O půjčce Zaimo

Finanční společnost Kreditech, která spravuje půjčku Zaimo, se snaží úvěry dělat snadnější a transparentnější. Měli byste tedy mít dokonalý přehled o tom, co si konkrétně sjednáváte a za jakou cenu. Jelikož systém na schvalování půjčky Zaimo je plně automatický, může vám být půjčka poskytnuta 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což je ohromná výhoda, obzvlášť když peníze potřebujete okamžitě.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky je od 25 000 Kč až do 108 000 Kč
  • Splatnost se pohybuje od 12 až do 48 měsíců
  • Délka vyřízení může být i pod 12 minut

Další informace

  • Celou půjčku vyřídíte online z pohodlí domova
  • Půjčka je poskytována bez ohledu na záznam v registru dlužníků
  • Při sjednání není nutné dokládat potvrzení o zaměstnání

Postup

  1. Vyberete si výši půjčky a úrokovou sazbu.
  2. Vyplníte žádost o půjčku a odešlete.
  3. Převedete 1 Kč pro potvrzení totožnosti.
  4. Půjčka je ihned schválená a peníze jsou převedeny na váš účet.

Získat půjčku Zaimo

Půjčka vhodná pro každého

Recenze spokojených klientů, které můžete vidět i přímo na webových stránkách poskytovatele, napovídají o tom, že je půjčka určena opravdu pro každého, kdo má finanční problémy. Podmínkou pro získání půjčky je dosažení věku 18 let a české státní občanství, které prokážete kopií občanského průkazu. Nic dalšího tedy k žádosti o půjčku nepotřebujete. Nemusíte dokládat své měsíční příjmy a nevadí tedy, když nemáte stálého zaměstnavatele, ale vaše příjmy jsou spíš nahodilého charakteru.

Jelikož se navíc jedná o neúčelový úvěr, nemusíte finanční společnosti sdělovat, na co se chystáte získané peníze využít. Čerpání půjčky je tedy jen na vás. Jako u dalších poskytovatelů tak ani zde nemůžete mít více úvěrů najednou. Můžete svůj úvěr však předčasně splatit, a pak hned požádat o další. To je výhodné především tehdy, když vám peníze nestačí a potřebovali byste více. V případě jakýchkoliv problémů kolem půjčky můžete využít zákaznickou linku nebo e-mail. Na webových stránkách funguje také chat, ve kterým se můžete ptát na vše, co vás zajímá.

4.2/5 - (9 hlasů)