Mutumutu je nové životní pojištění pro každého, kdo se o sebe stará a preferuje moderní technologie. Pojištění je možné sjednat online! Mutumutu by si měl pořídit každý, kdo se chce chránit před výpadkem příjmů při pracovní neschopnosti, invaliditě a smrti. Pojištění proti zmíněným rizikům lze libovolně kombinovat podle potřeb a závazků klienta. Vyznavači zdravého životního stylu jsou navíc odměněni bonusovou slevou na pojistném až 30 procent.

SPOČÍTAT CENU >>

Mutumutu je zprostředkovatelem životního pojištění se záštitou Komerční pojišťovny. Novinku z října letošního roku již lze považovat za velmi kladně oceňovaný produkt. Myšlenka na inovativní pojištění osob vznikla v prostorech známého startupového inkubátoru Creative Dock – rodiště dalších úspěšných společností jako Zonky nebo HoppyGo.

Aktuální pojišťovací hit je vůči klientům naprosto otevřený, férový, a navíc přináší možnost ušetřit lidem, jimž leží na srdci jejich zdraví.

Mutumutu v kostce

Pojištění je poměrně jednoduché, což je právě vlastnost, která je často oceňována. Chrání před dlouhodobými problémy, jako jsou nepříjemná onemocnění, invalidita, případně může pomoci pozůstalým ve chvílích nejhorších. Součástí pojišťovacího balíčku však není denní odškodné následkem úrazu během prvních 30 nebo 60 dnů úrazu (dle vlastního nastavení). Na druhou stranu se jedná o jediný produkt, který vám nabízí i pojištění proti bolesti zad nebo psychické nemoci.

Kromě toho má pojišťovna ve smluvních podmínkách pouze 8 výjimek (většina pojišťoven má více než 17), na které se tento produkt nevztahuje. Jejich kompletní znění si můžete přečíst na stránkách Mutumutu, jedná se však o zcela neočekávané situace typu války, terorismu apod. Kompletní smluvní dokumentace včetně těchto výjimek se vešla na 6 stran přehledného textu, není problém si ji tedy přečíst.

Pokud si sjednáte pojištění, máte jistotu, že obdržíte v případě pojistné události pravidelně částku dle smlouvy. Včetně výpadku příjmu z důvodu nemoci nebo úrazu (od 30. nebo 60. dne léčení). Ochranná lhůta pro úrazové pojištění je důvodem, proč se Mutumutu úplně nehodí jako klasická „úrazovka“.

Jaké typy pojištění si můžete vybrat?

 • Pojištění pracovní neschopnosti

Představuje pravidelnou měsíční rentu, která dorovná vaše příjmy, když nemůžete pracovat. Renta je vyplácena maximálně 1,5 roku za jednu pojistnou událost.

 • Invalidita

Vyplácení pravidelné měsíční renty po dobu sjednání pojištění.

 • Pojištění v případě smrti

Pojistka pro případ, velmi nešťastné události, kdy fixní částku sjednanou dle smlouvy inkasují vaši příbuzní.

 • Úrazové pojištění nebo Vážná nemoc

Renta vyplácená po 60 dnech, za jakýkoliv úraz, který vám nedovolí chodit do práce.

Sportovci a nekuřáci mají nárok na slevu!

Mutumutu zvýhodňuje vyznavače zdravého životního stylu. Motivací, aby klienti nekouřili, chodili na lékařské prohlídky a sportovali, jim je sleva na pojistném v maximální výši 30 procent.

Ptáte se, proč dostávají tito lidé finanční kompenzaci? Zdraví lidé znamenají menší náklady a menší pravděpodobnost případných zdravotních problémů, proto mohou dostat výhodnější pojistné. Za pravidelné sportování je poskytovaná sleva 20 %, dalších 5 % obdržíte za pravidelné lékařské prohlídky a nárok na dodatečnou slevu 5 % mají i nekuřáci.

Mutumutu kontroluje vaši pravidelnou sportovní snahu prostřednictvím vlastní aplikace, která je napojená na Google Fit nebo Apple Health a při cvičení na sportovišti taky na GPS ve vašem mobilu.

Výhody a nevýhody pojištění Mutumutu

Ačkoliv se doposud mohlo zdát, že popisujeme produkt bez chyby, každá mince má svůj rub a líc, a i Mutumutu má pár nevýhod, pojďme však nejdříve začít s výhodami:

Výhody

 • Rychlé sjednání, jasné a stručné podmínky
 • Pojištění na vážná rizika, minimum výluk
 • Pojistné krytí vůči psychickým nemocem a bolesti zad
 • Odměny za zdraví životní styl
 • Smlouvu je možné zrušit ihned bez výpovědní lhůty
 • Krátká a jasná smlouva bez skrytých poplatků

Nevýhody

 • Omezená maximální výše pojistných částek
 • Smlouvu s klientem je uzavřena bez výraznější analýzy
 • Ne každé zaměstnání je možné pojistit

Podívejte se na zdravé pojištění Mutumutu.

SPOČÍTAT CENU >>

5/5 - (7 hlasů)