Nebankovní půjčky jsou dnes rozšířeným typem úvěrů. Velké oblibě se těší především proto, že žádost o ně je opravdu velmi jednoduchá a nevyžaduje zbytečné podpisy na desítkách dokumentů či předkládání spousty různých dokladů a potvrzení. Většinou vám při žádosti o nebankovní půjčku postačí jen občanský průkaz, ze kterého buď doložíte pouze číslo nebo ho přiložíte v kopii. Z něj si věřitel snadno ověří, že vám už bylo 18 let a že o půjčku můžete bez problémů žádat.

Snadné půjčky na občanku

Není nic jednoduššího, než si půjčit peníze na občanku. O půjčky na občanku můžete žádat online ze svého domova, osobně na pobočce nebankovní společnosti nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Tyto půjčky vynikají svým rychlým vyřízením. Jejich schválení trvá opravdu jen pár minut a stejně tak vyplacení. Do částky 5 000 Kč není totiž nutný podpis smlouvy. Ta se řeší až při vyšších částkách nebo při opakovaných výpůjčkách u vybrané finanční společnosti.

Jak řešit nedostatečnou bonitu

Může se stát, že vaše bonita bude nedostatečná a vy na výhodnou půjčku nedosáhnete. V této situaci se určitě vyplatí využít některé formy záruky. Jedná se například o zaručení půjčky vlastní nemovitostí, třetí osobu (ručitelem) nebo o využití půjčky na směnku. Tím, že podepíšete směnku, se vlastně zaručíte, že peníze zvládnete včas splatit. Jestliže je nesplatíte, jejich vymáhání bude pro věřitele mnohem snadnější než bez tohoto cenného papíru.

Oblíbené půjčky na na směnku

Jako půjčky na směnku můžete využít nebankovní půjčky i půjčky od soukromých osob, které vám v kombinaci s předložením občanského průkazu půjčku často poskytnou už na počkání. Vyřízení půjčky na směnku je tedy rychlé a jednoduché. Pokud si vyberete spolehlivou nebankovní společnost, nemáte se čeho obávat. Půjčky na občanku a na směnku patří aktuálně mezi ty nejžádanější.

Náš TIP na nebankovní půjčku

  • Rychlá a oblíbená půjčka Zaplo do výše až 30 000 Kč.
  • Snadná nebankovní půjčka Cetelem až do 84 000 Kč.
  • Půjčka se zástavou od VITACredit až do 2 mil. Kč.
4.6/5 - (5 hlasů)