Rychlá půjčka na účet

Rychlá půjčka je opravdu výhodná, jelikož ušetří váš čas, který byste jinak strávili jejím zařizováním. Žijeme v uspěchané době, a pokud máte dlouhou pracovní dobu, je možné, že se ani nedostanete do své banky, abyste si žádost o půjčku vyřídili. Je však více možných cest, jak peníze získat. Jeden ze způsobů představuje také rychlá půjčka, která je poskytnuta ihned – do hodiny na účet. Tuto půjčku zajišťují nebankovní společnosti.

PLUS půjčka
Rychlá půjčka i pro dlužníky
 • Půjčka:
  1 000 – 8 000 Kč
 • Splatnost:
  1 – 30 dní
 • Úrok:
  od 0 % p.a.
Půjčka Zaplo
SMS půjčka od Zaplo
 • Půjčka:
  1 000 – 30 000 Kč
 • Splatnost:
  7 – 30 dní
 • Úrok:
  od 0 % p.a.
Půjčka Via SMS
Půjčka OneCredit
 • Půjčka:
  100 – 30 000 Kč
 • Splatnost:
  7 – 30 dní
 • Úrok:
  od 0 % p.a.

Hlavní výhody rychlé půjčky

Rychlá půjčka se může pochlubit mnoha přednostmi. Tou hlavní je samozřejmě rychlost jejího schválení a tedy i možnost požádat o peníze na poslední chvíli, protože víte, že půjčka stihne pokrýt i vaše neočekávané výdaje. Aby byla vaše půjčka schválena, většinou není nutné nikam osobně chodit, jelikož vše pohodlně zařídíte po internetu či telefonicky ze svého domova.

Rychlé půjčky nabízejí především finanční společnosti. Požádat o takovou půjčku můžete samozřejmě i v bance, tam ale pravděpodobně neuspějete. Banky totiž potřebují dostatek času, aby mohly žádost o půjčku schválit a to, že potřebujete peníze ihned, jejich proces nijak neovlivní. Navíc k půjčce v bance budete muset doložit i mnoho nezbytných podkladů. Ať už se jedná o potvrzení vašich příjmů nebo o prokázání bezdlužnosti, tyto kroky vás mohou nepříjemně zdržet.

Doporučujeme: Nevíte jak si vybrat a najít tu správnou rychlou půjčku? Zkuste srovnání půjček. Porovnání desítek produktů online.

Okamžité schválení půjčky

Rychlá půjčka pomůže každémuNebankovní půjčky se zpravidla schvalují téměř okamžitě po odeslání žádosti o peníze. Tato žádost je velmi jednoduchá a podat ji tak zvládne opravdu téměř každý. Vyplníte v ní pouze své osobní a kontaktní informace, uvedete výši vypůjčené částky a dobu její splatnosti. Jestliže bude finanční společnost schopna vám půjčit méně, často se i dozvíte, o jakou částku se jedná.

Půjčka je následně schválena a převedena ihned na váš bankovní účet. Jestliže požádáte o částku do 5 000 Kč, nebudete potřebovat ani písemnou smlouvu. Pokud si ji však budete chtít přečíst, najdete ji na webu společnosti. U vyšších částek je většinou smlouva k podpisu doručena poštou či kurýrem a peníze jsou poskytnuty až po jejím podepsání. Jestliže podepíšete rámcovou smlouvu, tak si budete moci půjčovat peníze libovolně po celý rok bez dalšího papírování.

Peníze na účtu do hodiny

Abyste peníze obdrželi do jedné hodiny, je potřeba, aby byly odeslány buď ze stejné banky nebo aby byl zadán expresní příkaz. Zde už jen závisí na bance, která účet vlastní, jak rychlé bude připsání těchto peněz. Jestliže ale společnost garantuje, že peníze obdržíte do hodiny, tak se tomu dá snad věřit.

Rychlé půjčky do hodiny

 • Zaplo.cz vám poskytne rychlou půjčku až do 30 000 Kč (Při první půjčce do 16 000 Kč zdarma). Zaplo půjčka je poskytována i bez nahlížení do registru dlužníků a tak je vhodná i pro problémové klienty.
 • PlusPůjčka.cz s bleskovým vyřízením půjčí do částky 8 000 Kč. Peníze můžete obdržet už do 15 minut na váš bankovní účet. Tuto půjčku si snadno sjednáte zde.

Kolik si půjčit a na jak dlouho

Výše rychlých půjček je individuální, většinou se však jedná spíše o menší finanční částky. Rozhodně zde nečekejte žádné hypoeční úvěry nebo jiné půjčky s ručitelem. Jejich vyřízení je totiž komplikovanější a rozhodně se nedá stihnout zaslat peníze na účet do jedné hodiny od podání žádosti. Rychlá půjčka je velmi flexibilní a bezstarostná. Jedná se o ideální půjčku do začátku, u kterých nemusíte mít obavy, že je nedokážete splatit.

5/5 - (15 hlasů)