Připravili jsme pro vás několik tipů na zajímavý spotřebitelský úvěr, který si můžete sjednat v aktuálním roce 2015. I když si teď třeba říkáte, že žádnou půjčku nepotřebujete, nevíte, kdy se vám dostane příležitosti modernizovat svou domácnost nebo nutnosti koupit nové auto. Spotřebitelské úvěry se poskytují právě na tyto běžné výdaje. Výše takového úvěru může být 30, 50, 100 i 200 tisíc. Většinou jsou poskytovány na základě vašeho měsíčního příjmu, platební historie ve vybrané finanční společnosti i podle mnoha dalších kritérií. Jedná se o krátkodobé nebo dlouhodobější úvěry, se kterými se pojí pravidelné měsíční splátky.

Cetelem osobní půjčka

V rámci tohoto spotřebitelského úvěru máte možnost získat neúčelovou i účelovou půjčku. Výše úvěru může být v desítkách i ve stovkách tisíc nebo třeba v milionech. Poplatek platíte pouze při sjednání osobně na pobočce. Jestliže půjčku vyřídíte rychle online ze svého domova, tak máte vyřízení zdarma. Úroková sazba začíná již na 6,9 % p.a. Osobní půjčka Cetelem je mezi klienty velmi oblíbená. Jestliže ji budete řádně splácet, čekají na vás zajímavé výhody a benefity. Půjčku si můžete samozřejmě pojistit. U splácení vybíráte mezi bankovním převodem, inkasem a poštovní složenkou.

Úvěr od Home Credit

Další oblíbenou nebankovní finanční společností je Home Credit, u které máte možnost získat hotovostní půjčku v libovolné výši. Úrok je zde možné snížit až na 8,43 %. Důležité je ale koukat i na další poplatky, které se s půjčkou pojí. Těch je u finanční společnosti Home Credit opravdu minimum. Můžete si zde rovněž pojistit své výdaje, takže se nemusíte bát, že byste při dlouhodobé finanční neschopnosti na své splátky neměli. Stejně tak si je můžete pohodlně odložit.

Půjčka od ČSOB

Československá obchodní banka patří mezi stálice na finančním trhu. Můžete si u ní sjednat produkt zvaný Půjčka na cokoliv s úrokem již od 8,9 %. Splácet ho můžete až 7 let a částku do výše 600 000 Kč získáte i bez zajištění. Nemusíte tedy zastavovat svůj movitý majetek, své bydlení nebo shánět ručitele, který by vám s úvěrem pomohl. Minimální výše půjčky činí 20 000 Kč. Peníze využíváte neúčelově na cokoliv vás napadne. Žádné faktury ani zbytečné doklady vás zde nečekají.

Osobní expres půjčka od MONETA Money Bank

GE Money bank nabízí v současnosti Osobní Expres půjčku, která může být poskytnuta na částku od 30 000 až do 600 000 Kč. Flexibilně reaguje na přání a požadavky klientů a vy peníze z půjčky dostanete už za 5 minut po jejím podpisu. Splátky navíc můžete rozložit až do 96 měsíců. Nečekají vás zde poplatky za sjednání nebo vedení úvěru ani za jeho předčasné splacení. Obejdete se bez zástavy a ručitele.

Ohodnoťte tento článek