Finanční společnost Vitacredit nabízí několik typů úvěrů, ze kterých si vybere každý vážnější zájemce. Požádat zde můžete jako občan, podnikatel i firma a půjčku můžete získat s výhodným úrokem již od 9,9 %. V tomto článku se dozvíte, jak nejlépe o úvěr u Vitacredit požádat, jaké jsou jeho výhody či negativa nebo co o něm říkají další klienti finanční společnosti.

Výběr z několika úvěrů

Skutečnost, že finanční společnost Vitacredit nabízí více typů úvěrů, je opravdu velmi výhodná. Můžete si totiž vybrat takový, který bude nejvíce odpovídat vašim představám a nemusíte tak přistupovat na žádné kompromisy. V prvním případě se jedná o úvěr ručený nemovitostí TOP, jehož výše může být až 1,88 mil. Kč. Tento úvěr je nutné zajistit nemovitostí ve vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby.

Druhým typem je úvěr Standard, u kterého si můžete sjednat půjčku ihned ve výši až 50 % LTV zastavené nemovitosti. Pokud budete chtít úvěr na několik milionů, budete muset svou půjčku individuálně konzultovat. Tento úvěr v porovnání s tím předchozím nabízí o něco vyšší úrokovou sazbu, konkrétně 16 % p.a a doba jeho splácení se pohybuje do 15 let.

Občané mohou rovněž požádat o bezúčelový úvěr ručený nemovitostí s názvem Plus, který má splatnou jistinu po šesti nebo dvanácti měsících. Měsíční úroková sazba činí pouhá 3 nebo 4 % – je tedy velmi nízká. Úvěr je rychle vyřízen a neobsahuje žádné skryté poplatky.

Rychlé vyřízení úvěru u Vitacredit.cz

U Vitacredit můžete peníze získat již do jednoho týdne. Nejprve podáte žádost a poté domluvíte prohlídku nemovitosti, kterou se bude ručit. Garantují zde prohlídku do 24 hodin. Rozhodnutí o schválení úvěru obdržíte do dvou dnů a hned další den budete moci podepsat smlouvu. Peníze se odesílají do 7 dnů od podání žádosti na váš účet.

Výhodou úvěrů Vitacredit je, že se dají splatit i předčasně, pokud máte dostatečnou hotovost. V zákonné lhůtě do 14 dnů od podpisu smlouvy můžete od smlouvy odstoupit. Odstoupení může být bez uvedení důvodu. Podmínkou však je, že nezačnete půjčku čerpat.

Úvěry Vitacredit jsou pro každého

Úvěry od Vitacredit jsou určeny pro všechny v rozmezí od 18 až do 75 let. Velkou výhodou je, že půjčka se poskytuje i každému, kdo nemá v ČR trvalý pobyt – stačí zde mít pouze přechodné bydliště. Výši půjčky, kterou reálně můžete získat, ovlivňuje vaše individuální bonita. Záleží tedy například i na vaší úvěrové historii vůči finanční společnosti Vitacredit. Pokud nevíte, kolik přesně si můžete dovolit půjčit, lehce tuto částku vyčíslíte pomocí kalkulačky na webových stránkách. Zde totiž vidíte, jak se mění vaše splátka při jiném objemu vypůjčených finančních prostředků. Snadno tak posoudíte, zda si půjčku můžete dovolit.

4.7/5 - (3 hlasy)