Japonská půjčka vítá rok 2017 s novým jménem. Od 1. února letošního roku totiž mění svůj název na půjčku Kamali. Poskytovatelem této půjčky bude i nadále společnost Home Credit. Jde pouze o rebranding, který by měl klientům přinést další výhody. Půjčka je stále velmi zajímavá. Velmi pozitivně ji hodnotí i nezávislí finanční experti. V Čechách má vynikající ohlasy a dle některých statistik se jedná o jednu z nejvýhodnějších nebankovních mikropůjček současnosti.

Půjčka Kamali stále stejně výhodná

U půjčky zůstává většina aspektů při starém. I pokud se rozhodnete pro její sjednání třeba právě dnes, tak se nedočkáte žádných extrémně vysokých poplatků. Za každých vypůjčených 1 000 Kč na 30 dní zaplatíte 33 Kč.

Maximálně si můžete půjčit 10 000 Kč při první žádosti. Pokud jste ale Japonskou půjčku čerpali již v minulosti, je pro vás připraveno až 20 000 Kč. V porovnání s dalšími mikropůjčkami na českém trhu se rozhodně nejedná o malé částky. Půjčka Kamali tak bude i v nadcházejícím roce jistě velmi zajímá a společnost Home Credit získá velkou klientelu.

Novinka v podobě Bezpečné splátky

Jaké další výhody zákazníkům tato půjčka nabízí? Velkou novinkou, která jde ruku v ruce s rebrandingem, je služba Bezpečná splátka. Jedná se o doplňkovou službu, kterou byste si ale měli sjednat hned při vyřizování žádosti o peníze.

Díky této službě budete moci za poplatek 199 Kč využít dvakrát na 30 dní odklad splátky v kritické situaci. Služba Bezpečná splátka tak může nahradit například pojištění. To máte jinak sjednané při splácení úvěru, abyste se vyhnuli případným vysokým pokutám nebo potenciálním záznamům v registrech dlužníků.

Využijte až deseti splátek

Půjčku Kamali můžete splatit jednorázově do 30 dnů nebo za zvýšený poplatek 49 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu si půjčku rozdělit na 10 splátek. Každá splátka je pak ve výši 10 % z dlužné částky. Taková splátka je přijatelná opravdu pro každého. Nestane se vám tak, že byste se při splácení ocitli v prodlení. Pokud ani tak nebudete mít na splátku, můžete uhradit alespoň 1 Kč a svou splátku odložit dvakrát o 30 dní. Za každých vypůjčených 1 000 Kč pak musíte zaplatit 79 Kč. I tak je to ale výhodnější než případné penále za nesplácení závazku.

Půjčka pro každého

Kamali půjčkaPůjčka Kamali i nadále zůstává dostupná pro široké spektrum klientů, kteří si oblíbili nebankovní půjčky. Každá žádost je zde důkladně prověřována, a pokud klient pro společnost představuje nějaké riziko, může být zamítnuta. Jestliže o půjčku tedy požádáte navzdory svým finančním problémům, tak ji s největší pravděpodobností nezískáte. Protože půjčování peněz by vždy mělo být zodpovědné, je toto rozhodně krok správným směrem.

5/5 - (1 hlas)