Čekat několik dnů, zastavit kus majetku nebo doložit příjem. To je u dnešních půjček více méně běžné. Zejména pak v bankách se s téměř ničím jiným nesetkáte. Minimálně nutnost doložit pravidelné příjmy je prakticky u každé bankovní půjčky.

Jenže, co když nesplňujete dané podmínky? Co když nemáte dostatečný příjem, žádný majetek nebo potřebujete půjčku hned? V takovém případě jste právě teď na správném místě. V tomto článku vám poradíme 5 společností, kde nic z toho nehraje roli.

1. Cool Money

První společností, kde nemusíte dokazovat výši vašich příjmů, kde nemusíte na nic dlouho čekat a ani nemusíte zastavovat svůj majetek, je Cool Money. U té si můžete půjčit až 250 000 Kč na cokoliv. Půjčku budete mít okamžitě vyřízenou, peníze vyplacené v co nejrychlejším čase a můžete je využít na cokoliv bez prokazování účelu.

2. Zonky.cz

Druhou společností je v posledních dnech velice populární Zonky.cz. U té nejen, že nebudete muset nic dokazovat, ale také zde získáte jedny z nejlepších podmínek. Úroková sazba, doba splácení, celková přeplacená částka či podmínky pro získání půjčky jsou zde jedny z nejlepších v současnosti. Velkou zásluhu na tom má fakt, že půjčky neposkytují žádné komerční společnosti, ale obyčejní lidé lidem. A půjčit si zde můžete až 500 000 Kč.

3. Cetelem

Třetí soukromou společností, kde nemusíte dokazovat účel půjčky, zastavovat svůj majetek ani na nic čekat, je Cetelem. Přesto, že je zde pravidelný příjem nutný, stačí, pokud máte stabilní příjem alespoň za posledních pár měsíců. Nic víc dokazovat nemusíte.

4. Cofidis

Čtvrtou společností, u které nemusíte zastavovat svůj majetek, je Cofidis. Ta už sice požaduje doložení pravidelných příjmů a nutnost mít čistý záznam v registru dlužníků, ovšem nic dalšího splňovat nemusíte. Opět se tak jedná o skvělou alternativu ke klasickým bankovním půjčkám. A dosáhnout zde můžete až na 500 000 Kč. To už je pořádná částka, která vystačí i na menší byt.

5. Credit Air

A poslední společností, kterou zde zmíníme, je Credit Air. Ta sice poskytuje krátkodobé malé půjčky, ovšem i tak velmi výhodné. Nemusíte nic dokazovat, nemusíte nic speciálního splňovat, a schválenou žádost máte do 15 minut. Peníze pak můžete mít na svém účtu do 30 minut od vyplnění on-line žádosti o půjčku. Rychlé, snadné, výhodné. Taková je půjčka u Credit Air.

Ohodnoťte tento článek